رابط توپیچ پرسی

خرید اینترنتی تبدیل پرسی

رابط توپیچ پرسی مناسب برای استفاده در انشعاب گرفتن از لوله های 5 لایه می باشد. این رابط دارای سری های پرسی می باشد که این سری بهترین کیفیت ساخت را در خود می بیند. همواره استفاده از بهترین و با کیفیت ترین محصولات باعث آسودگی خاطر شما می شود پس بهتر خیال خود را با از نظر لوله کشی ساختمان به کمک محصولات آویژه پایپ آسوده نمایید.

خرید رابط توپیچ پرسی

 

 این مدل اتصالات دارای مهره ای از حلقه ای می باشد که هنگام نصب کردن آن توسط دستگاه پرسی بر روی لوله پرس می شود که به همین دلیل می باشد که به آن رابط توپیچ پرسی گویند. این حالت پرس شدن باعث می شود که از روزنه های آن کوچک ترین مقدار آبی عبور نکند. پیشنهاد کارشناسانن ما این است که از اتصال پرسی استفاده نمایید زیرا اتصالات پرسی در مقایسه با اتصالات رزوه ای دارای نصب سریع تر و آسان تر می باشد و به کمک آن دستیابی به آب بندی کامل راحت می باشد زیرا تنها با استفاده از سه اورینگ و با سفت کردن مهره به کمک آچار, ماسوره ی آن برروی لوله پرس می شود و برای شما اتصال بسیار محکم را برای شما امکان پذیر می نماید. وقتی که این رابط توپیچ بر روی لوله نصب می شود بر روی حلقه های آن سوراخ های می باشد که وقتی در جای درست خود قرار گیرد سوراخ های قابل روئیت می باشد و هنگامی که بر روی جای درست خود قرار گرفت شما می توانید آن را پرس نموده و حلقه را بر روی آن فشردع نمایید.

 

بهتر است که شما هنگام نصب از اورینگ های ویژه ای محصول استفاده نمایید زیرا آن ها مخصوص همین رابط ها ساخته شدند و کمترین ضریب اشتباه در اندازه گیری و سایز دارند و این نکته باعث می شود که آببندی بین لوله ها بهتر انجام بگیرد.
رابط توپیچ پرسی بر خلاف دیگر مدل های این مدل دارای 3 عدد اورینگ می باشد که این اورینگ ها در فاصله ی مشخصی از یک دیگر در بین دنده های لوله می باشند تا میزان نفوذ آن به کمترین حد خود برسد. این اورینگ ها مقاومت بالا را دارا هستند که این باعث شده که به راحتی‌ دچار خشکی و شکنندگی نشوند. این حلقه های آوییز بر روی لوله قرار می گیرید که و با پرس شدن بر روی لوله می تواند مانع از جدا شدن لوله می شود و می تواند سال های سال بدون جدا شدن و حتی شکستن برای شما کار بکند.
این رابط توپیچ پرسی دارای بدنه ای بسیار با کیفیت می باشد که این بدنه به آن خاصیت های بسیار داده است.

 

 ویژگی های رابط توپیچ پرسی 

 

از خاصیت های این جنس با کیفیت می توان به:

عبور نکردن نور به دورن می باشد که این نکته باعث می شود که میکروب ها درون آن رشد نکند و جلبک نگیرد.
می توان آن را هم برای لوله ای آب سرد و لوله های آب گرم استفاده نمود.
دارای نصب آسان و سریع.
مقاوم در برابر خوردگی حتی پس از گذشت زمان های طولانی
مقاوم در برابر انواع ضربه ها و فشار ها مانند فشار نشست کردن خانه
دارای لعاب بسیار خوبی می باشد
درون آن به گونه ای می باشد که باعث کمترین افت فشاری نمی شود.